Гайка шестигранна М14 DIN 934 кл. міц. 6 цинк білий (пач 20шт)
146 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6014-2
+380 (97) 583-10-04
- +380 (98) 865-17-36
- +380 (50) 325-13-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріпильна гайка
Кількість в упаковці: 20 шт.
Діаметр різьблення: М14
Висота гайки: 11 мм.
Клас міцності: 6
Вид різьблення: Метричне
Тип різьблення: Повна
Розмір під ключ: 22 мм.
Матеріал: Сталь
Покриття: Цинк білий
Стандарт: DIN 934
Виробник: APRO
Країна виробник: Україна
Інтернет-магазин ARK ДЕТАЛІ — купити вигідно: Гайка шестигранна М14 DIN 934 кл. міц. 6 цинк білий (пач 20шт)
У нашому автомагазині є все необхідне для ремонту та оновлення авто, у тому числі гайки. Замовляйте на сайті через кошик або за телефонами:

Крім цього товару на сайті можна купити автохімію, автомобільні наклейки, садовий інструмент та багато іншого. Асортимент повністю задовольнить потреби власників ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, Daewoo, Shkoda, Chevrolet, Opel, Audi, Cheri, Peugot, Renault, Citroen, SsangYong, Hyundai, KIA, VW, Ford, Fiat, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Honda та інших марок авто.
Причини купити товар Гайка шестигранна М14 DIN 934 кл. міц. 6 цинк білий (пач 20шт) в автомагазині ARK ДЕТАЛІ:
- Швидка доставка: Харків, Київ, Одесу, Дніпро та будь-яку точку України;
- Найнижчі ціни на Гайка шестигранна М14 DIN 934 кл. міц. 6 цинк білий (пач 20шт) — опт/роздріб;
- Завжди в наявності широкий спектр запчастин;
- Багато живих відгуків та постійних клієнтів, які повертаються на сайт https://arkdetali.com.ua/ua/ знов і знов.
В автомагазині ARK вам нададуть якісну консультацію щодо групи гайки та багатьом іншим товарам, у тому числі Гайка шестигранна М14 DIN 934 кл. міц. 6 цинк білий (пач 20шт). АРК ДЕТАЛІ 10 років на ринку України — ми є як постачальником, так і виробником запчастин та аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Цинк білий |
| Клас міцності | 6 |
| Висота | 11 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Тип різьби | Метрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴/упаковка







