Гайка стопорна М6 DIN 985 кл. міц. 6 цинк білий (пач 100шт)
Кріпильна гайка
Упаковка: 100 шт.
Діаметр різьблення: М6
Висота гайки: 6 мм.
Від різьблення: Метрична
Тип різьблення: Повна зі стопорним кільцем
Матеріал: Сталь / пластик
Покриття: Цинк білий
Клас міцності: 6
Розмір під ключ: 10 мм.
Стандарт: DIN 985
Виробник: APRO
Країна виробника: Україна
Інтернет-магазин ARK ДЕТАЛІ — купити вигідно: Гайка стопорна М6 DIN 985 кл. міц. 6 цинк білий (пач 100шт)
У нашому автомагазині є все необхідне для ремонту та оновлення авто, у тому числі гайки. Замовляйте на сайті через кошик або за телефонами:

Крім цього товару на сайті можна купити автохімію, автомобільні наклейки, садовий інструмент та багато іншого. Асортимент повністю задовольнить потреби власників ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, Daewoo, Shkoda, Chevrolet, Opel, Audi, Cheri, Peugot, Renault, Citroen, SsangYong, Hyundai, KIA, VW, Ford, Fiat, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Honda та інших марок авто.
Причини купити товар Гайка стопорна М6 DIN 985 кл. міц. 6 цинк білий (пач 100шт) в автомагазині ARK ДЕТАЛІ:
- Швидка доставка: Харків, Київ, Одесу, Дніпро та будь-яку точку України;
- Найнижчі ціни на Гайка стопорна М6 DIN 985 кл. міц. 6 цинк білий (пач 100шт)— опт/роздріб;
- Завжди в наявності широкий спектр запчастин;
- Багато живих відгуків та постійних клієнтів, які повертаються на сайт https://arkdetali.com.ua/ua/ знов і знов.
В автомагазині ARK вам нададуть якісну консультацію щодо групи гайки та багатьом іншим товарам, у тому числі Гайка стопорна М6 DIN 985 кл. міц. 6 цинк білий (пач 100шт). АРК ДЕТАЛІ 10 років на ринку України — ми є як постачальником, так і виробником запчастин та аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Цинк білий |
| Клас міцності | 6 |
| Висота | 6 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Тип різьби | Метрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴/упаковка







