Кріпильна гайка М8х1,25 мм. (пач. 100шт.)


186 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10066
+380 (97) 583-10-04
- +380 (98) 865-17-36
- +380 (50) 325-13-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріпильна гайка
Діаметр різьби: М8
Крок різьби: 1,25 мм
Кількість в упаковці: 100 шт.
Країна виробник: Україна
Інтернет-магазин ARK ДЕТАЛІ — купити вигідно: Кріпильна гайка М8х1,25 мм. (пач. 100шт.)
У нашому автомагазині є все необхідне для ремонту та оновлення авто, у тому числі гайки. Замовляйте на сайті через кошик або за телефонами:

Крім цього товару на сайті можна купити автохімію, автомобільні наклейки, садовий інструмент та багато іншого. Асортимент повністю задовольнить потреби власників ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, Daewoo, Shkoda, Chevrolet, Opel, Audi, Cheri, Peugot, Renault, Citroen, SsangYong, Hyundai, KIA, VW, Ford, Fiat, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Honda та інших марок авто.
Причини купити товар Кріпильна гайка М8х1,25 мм. (пач. 100шт.) в автомагазині ARK ДЕТАЛІ:
- Швидка доставка: Харків, Київ, Одесу, Дніпро та будь-яку точку України;
- Найнижчі ціни на Кріпильна гайка М8х1,25 мм. (пач. 100шт.) — опт/роздріб;
- Завжди в наявності широкий спектр запчастин;
- Багато живих відгуків та постійних клієнтів, які повертаються на сайт https://arkdetali.com.ua/ua/ знов і знов.
В автомагазині ARK вам нададуть якісну консультацію щодо групи гайки та багатьом іншим товарам, у тому числі Кріпильна гайка М8х1,25 мм. (пач. 100шт.). АРК ДЕТАЛІ 10 років на ринку України — ми є як постачальником, так і виробником запчастин та аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Цинк білий |
| Клас міцності | 6 |
| Висота | 6.5 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴/упаковка







