Шайба стальная 12х25 х0.4
72 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17090
+380 (97) 583-10-04
- +380 (98) 865-17-36
- +380 (50) 325-13-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталева Шайба
Кількість в упаковці: 100 шт.
Діаметр внутрішнього отвору: 12 мм.
Зовнішній діаметр: 25 мм
Товщина шайби: 0.4 мм
Виробник: АРК-стандарт
Країна виробник: Україна
Інтернет-магазин ARK ДЕТАЛІ — купити вигідно: Шайба стальная 12х25 х0.4
У нашому автомагазині є все необхідне для ремонту та оновлення авто, у тому числі шайби. Замовляйте на сайті через кошик або за телефонами:

Крім цього товару на сайті можна купити автохімію, автомобільні наклейки, садовий інструмент та багато іншого. Асортимент повністю задовольнить потреби власників ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, Daewoo, Shkoda, Chevrolet, Opel, Audi, Cheri, Peugot, Renault, Citroen, SsangYong, Hyundai, KIA, VW, Ford, Fiat, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Honda та інших марок авто.
Причини купити товар Шайба стальная 12х25 х0.4 в автомагазині ARK ДЕТАЛІ:
- Швидка доставка: Харків, Київ, Одесу, Дніпро та будь-яку точку України;
- Найнижчі ціни на Шайба стальная 12х25 х0.4 — опт/роздріб;
- Завжди в наявності широкий спектр запчастин;
- Багато живих відгуків та постійних клієнтів, які повертаються на сайт https://arkdetali.com.ua/ua/ знов і знов.
В автомагазині ARK вам нададуть якісну консультацію щодо групи шайби та багатьом іншим товарам, у тому числі шайба стальная 12х25 х0.4. АРК ДЕТАЛІ 10 років на ринку України — ми є як постачальником, так і виробником запчастин та аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ark |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 12.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Товщина шайби | 0.4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Покриття | Цинк білий |
| Код запчастини | 17090 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴/упаковка







