Шайба краба (задня) 2108-099 / 2110-15 (16х48х3)


14 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00449
+380 (97) 583-10-04
- +380 (98) 865-17-36
- +380 (50) 325-13-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайба краба
Розташування: Задня
Тип шайби : Плоска
Внутрішній діаметр: 16 мм.
Зовнішній діаметр: 48 мм.
Товщина: 3 мм.
Матеріал: Сталева
Марка автомобіля: ВАЗ
Модель: 2108 / 2109 / 21099 / 2110 / 2111 / 2112 / 2113 / 2114 / 2115
Виробник: АРК-стандарт
Країна виробник: Україна / Харків
Інтернет-магазин ARK ДЕТАЛІ — купити вигідно: Шайба краба (Задня) на ВАЗ 2108-099 / 2110-15
У нашому автомагазині є все необхідне для ремонту та оновлення авто, у тому числі шайби. Замовляйте на сайті через кошик або за телефонами:

Крім цього товару на сайті можна купити автохімію, автомобільні наклейки, садовий інструмент та багато іншого. Асортимент повністю задовольнить потреби власників ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, Daewoo, Shkoda, Chevrolet, Opel, Audi, Cheri, Peugot, Renault, Citroen, SsangYong, Hyundai, KIA, VW, Ford, Fiat, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Honda та інших марок авто.
Причини купити товар Шайба краба (Задня) 2108-099 / 2110-15 (16х48х3) в автомагазині ARK ДЕТАЛІ:
- Швидка доставка: Харків, Київ, Одесу, Дніпро та будь-яку точку України;
- Найнижчі ціни на Шайба краба (Задня) 2108-099 / 2110-15 (16х48х3) — опт/роздріб;
- Завжди в наявності широкий спектр запчастин;
- Багато живих відгуків та постійних клієнтів, які повертаються на сайт https://arkdetali.com.ua/ua/ знов і знов.
В автомагазині ARK вам нададуть якісну консультацію щодо групи шайби та багатьом іншим товарам, у тому числі Шайба краба (задня) 2108-099 / 2110-15 (16х48х3). АРК ДЕТАЛІ 10 років на ринку України — ми є як постачальником, так і виробником запчастин та аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Ark |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | 2108-2904054 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Тип шайби | Плоска |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
| Серія | 2108 1984-2003 |
| Сумісність | ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 2111 1998-, ВАЗ 2112 1999-2008, ВАЗ 2113 2004-2013, ВАЗ 2114 2001-2013, ВАЗ 2115 1997-2012, ВАЗ 2110 1995-2014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴







