Шайба плоска 20х37х3 мм. цинк білий (пач 20шт)
90 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7O20-2
+380 (97) 583-10-04
- +380 (98) 865-17-36
- +380 (50) 325-13-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайба сталева
Кількість в упаковці: 20 шт.
Діаметр внутрішнього отвору: 21 мм.
Зовнішній діаметр: 37 мм.
Товщина шайби: 3 мм.
Матеріал: Сталь
Покриття: Цинк білий
Виробник: APRO
Країна виробник: Україна
Інтернет-магазин ARK ДЕТАЛІ — купити вигідно: Шайба плоска 20х37х3 мм. цинк білий (пач 20шт)
У нашому автомагазині є все необхідне для ремонту та оновлення авто, у тому числі шайби. Замовляйте на сайті через кошик або за телефонами:

Крім цього товару на сайті можна купити автохімію, автомобільні наклейки, садовий інструмент та багато іншого. Асортимент повністю задовольнить потреби власників ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, Daewoo, Shkoda, Chevrolet, Opel, Audi, Cheri, Peugot, Renault, Citroen, SsangYong, Hyundai, KIA, VW, Ford, Fiat, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Honda та інших марок авто.
Причини купити товар Шайба плоска 20х37х3 мм. цинк білий (пач 20шт) в автомагазині ARK ДЕТАЛІ:
- Швидка доставка: Харків, Київ, Одесу, Дніпро та будь-яку точку України;
- Найнижчі ціни на Шайба плоска 20х37х3 мм. цинк білий (пач 20шт) — опт/роздріб;
- Завжди в наявності широкий спектр запчастин;
- Багато живих відгуків та постійних клієнтів, які повертаються на сайт https://arkdetali.com.ua/ua/ знов і знов.
В автомагазині ARK вам нададуть якісну консультацію щодо групи шайби та багатьом іншим товарам, у тому числі Шайба плоска 20х37х3 мм. цинк білий (пач 20шт) . АРК ДЕТАЛІ 10 років на ринку України — ми є як постачальником, так і виробником запчастин та аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Покриття | Цинк білий |
| Код запчастини | 7O20-2 |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴/упаковка







