Дюбель-цвях швидкого монтажу 6*40 грибок (ящ. 1500шт) поліетиленовий
Дюбель-цвях швидкого монтажу
Кількість в упаковці: 1500 шт.
Матеріал: Поліетилен / Сталь
Покриття шурупа: Цинк Білий
Вигляд та розмір шліцю: PZ2
Діаметр отвору: 6 мм.
Вигляд голівки: Потай
Вигляд бортика дюбеля: Гриб
Вигляд різьблення: Неповний
Тип різьблення: Саморізна клиноподібна (ударна)
Область застосування: Для вікон та дверей, для будівництва, для інженерних комунікацій
Для яких основ: Для щільних повнотілих основ
Товщина матеріалу, що закріплюється (max): 10 мм.
Вага теоретична 1 шт.: 2,6 г.
Довжина: 40 мм.
Діаметр: 6 мм.
Інтернет-магазин ARK ДЕТАЛІ — купити вигідно: Дюбель-цвях швидкого монтажу 6*40 грибок (ящ. 1500шт) поліетиленовий
У нашому автомагазині є все необхідне для ремонту та оновлення авто, у тому числі дюбелі420510. Замовляйте на сайті через кошик або за телефонами:
Крім цього товару на сайті можна купити автохімію, автомобільні наклейки, садовий інструмент та багато іншого. Асортимент повністю задовольнить потреби власників ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, Daewoo, Shkoda, Chevrolet, Opel, Audi, Cheri, Peugot, Renault, Citroen, SsangYong, Hyundai, KIA, VW, Ford, Fiat, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Honda та інших марок авто.
Причини купити товар https://arkdetali.com.ua/p1715693317-dyubel-gvozd-bystrogo.html в автомагазині ARK ДЕТАЛІ:
- Швидка доставка: Харків, Київ, Одесу, Дніпро та будь-яку точку України;
- Найнижчі ціни на https://arkdetali.com.ua/p1715693317-dyubel-gvozd-bystrogo.html — опт/роздріб;
- Завжди в наявності широкий спектр запчастин;
- Багато живих відгуків та постійних клієнтів, які повертаються на сайт https://arkdetali.com.ua/ua/ знов і знов.
В автомагазині ARK вам нададуть якісну консультацію щодо групи дюбелі та багатьом іншим товарам, у тому числі дюбель-цвях швидкого монтажу 6*40 грибок (ящ. 1500шт) поліетиленовий. АРК ДЕТАЛІ 10 років на ринку України — ми є як постачальником, так і виробником запчастин та аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 6 мм |
| Довжина дюбеля | 40 мм |
| Матеріал дюбеля | Поліетилен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Покриття | Цинк |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Тип дюбеля | Дюбель-цвях |
| Упаковка | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴/ящик



