Дюбель швидкого монтажу 6*60 грибок (пач 100шт) поліетиленовий
41 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MTG-60060
+380 (97) 583-10-04
- +380 (98) 865-17-36
- +380 (50) 325-13-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дюбель швидкого монтажу
Кількість в упаковці: 100 шт.
Матеріал: поліетилен
Діаметр отвору: 6 мм.
Вигляд бортика: Гриб
Область застосування: Для вікон та дверей, для будівництва, для інженерних комунікацій
Для яких основ: Для щільних повнотілих основ
Товщина матеріалу, що закріплюється (max): 30 мм.
Вага теоретична 1 шт.: 1 р.
Довжина: 60 мм.
Діаметр: 6 мм.
Інтернет-магазин ARK ДЕТАЛІ — купити вигідно: Дюбель швидкого монтажу 6*60 грибок (пач 100шт) поліетиленовий
У нашому автомагазині є все необхідне для ремонту та оновлення авто, у тому числі дюбелі420510. Замовляйте на сайті через кошик або за телефонами:
Крім цього товару на сайті можна купити автохімію, автомобільні наклейки, садовий інструмент та багато іншого. Асортимент повністю задовольнить потреби власників ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, Daewoo, Shkoda, Chevrolet, Opel, Audi, Cheri, Peugot, Renault, Citroen, SsangYong, Hyundai, KIA, VW, Ford, Fiat, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Honda та інших марок авто.
Причини купити товар https://arkdetali.com.ua/p1715333874-dyubel-bystrogo-montazha.html в автомагазині ARK ДЕТАЛІ:
- Швидка доставка: Харків, Київ, Одесу, Дніпро та будь-яку точку України;
- Найнижчі ціни на https://arkdetali.com.ua/p1715333874-dyubel-bystrogo-montazha.html — опт/роздріб;
- Завжди в наявності широкий спектр запчастин;
- Багато живих відгуків та постійних клієнтів, які повертаються на сайт https://arkdetali.com.ua/ua/ знов і знов.
В автомагазині ARK вам нададуть якісну консультацію щодо групи дюбелі та багатьом іншим товарам, у тому числі дюбель швидкого монтажу 6*60 грибок (пач 100шт) поліетиленовий. АРК ДЕТАЛІ 10 років на ринку України — ми є як постачальником, так і виробником запчастин та аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 6 мм |
| Довжина дюбеля | 60 мм |
| Матеріал дюбеля | Поліетилен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Тип дюбеля | Розпірний, Фасадний, Універсальний |
| Упаковка | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴/упаковка



