Шайба ущільнювальна мідна 10х16х1.5 (1шт.)

14 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 09985/1
+380 (97) 583-10-04
- +380 (98) 865-17-36
- +380 (50) 325-13-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайба
Застосування: Ущільнення на перехідник гальмівної системи
Матеріал: Мідь
Внутрішній діаметр: 10 мм.
Зовнішній діаметр: 16 мм.
Товщина: 1,5 мм
Виробник: Бровари
Країна виробник: Україна
Інтернет-магазин ARK ДЕТАЛІ — купити вигідно: Шайба ущільнювальна мідна 10х16х1.5 (1шт.)
У нашому автомагазині є все необхідне для ремонту та оновлення авто, у тому числі шайби. Замовляйте на сайті через кошик або за телефонами:

Крім цього товару на сайті можна купити автохімію, автомобільні наклейки, садовий інструмент та багато іншого. Асортимент повністю задовольнить потреби власників ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, Daewoo, Shkoda, Chevrolet, Opel, Audi, Cheri, Peugot, Renault, Citroen, SsangYong, Hyundai, KIA, VW, Ford, Fiat, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Honda та інших марок авто.
Причини купити товар Шайба ущільнювальна мідна 10х16х1.5 (1шт.) в автомагазині ARK ДЕТАЛІ:
- Швидка доставка: Харків, Київ, Одесу, Дніпро та будь-яку точку України;
- Найнижчі ціни на Шайба ущільнювальна мідна 10х16х1.5 (1шт.)— опт/роздріб;
- Завжди в наявності широкий спектр запчастин;
- Багато живих відгуків та постійних клієнтів, які повертаються на сайт https://arkdetali.com.ua/ua/ знов і знов.
В автомагазині ARK вам нададуть якісну консультацію щодо групи шайби та багатьом іншим товарам, у тому числі Шайба ущільнювальна мідна 10х16х1.5 (1шт.). АРК ДЕТАЛІ 10 років на ринку України — ми є як постачальником, так і виробником запчастин та аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Броварський Алюмінієвий Завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
| Матеріал шайби | Мідь |
| Код запчастини | 09985/1 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴







