Шайба плоска збільшена 8х24х2 мм. DIN 9021 цинк білий (пач 50шт)
Сталева Шайба
Кількість в упаковці: 50 шт.
Діаметр внутрішнього отвору: 8,4 мм.
Зовнішній діаметр: 24 мм
Товщина шайби: 2 мм
Матеріал: Сталь
Покриття: Цинк білий
Виробник: APRO
Країна виробник: Україна
Інтернет-магазин ARK ДЕТАЛІ — купити вигідно: Шайба плоска збільшена 8х24х2 мм. DIN 9021 цинк білий (пач 50шт)
У нашому автомагазині є все необхідне для ремонту та оновлення авто, у тому числі шайби. Замовляйте на сайті через кошик або за телефонами:

Крім цього товару на сайті можна купити автохімію, автомобільні наклейки, садовий інструмент та багато іншого. Асортимент повністю задовольнить потреби власників ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, Daewoo, Shkoda, Chevrolet, Opel, Audi, Cheri, Peugot, Renault, Citroen, SsangYong, Hyundai, KIA, VW, Ford, Fiat, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Honda та інших марок авто.
Причини купити товар Шайба плоска збільшена 8х24х2 мм. DIN 9021 цинк білий (пач 50шт) в автомагазині ARK ДЕТАЛІ:
- Швидка доставка: Харків, Київ, Одесу, Дніпро та будь-яку точку України;
- Найнижчі ціни на Шайба плоска збільшена 8х24х2 мм. DIN 9021 цинк білий (пач 50шт) — опт/роздріб;
- Завжди в наявності широкий спектр запчастин;
- Багато живих відгуків та постійних клієнтів, які повертаються на сайт https://arkdetali.com.ua/ua/ знов і знов.
В автомагазині ARK вам нададуть якісну консультацію щодо групи шайби та багатьом іншим товарам, у тому числі Шайба плоска збільшена 8х24х2 мм. DIN 9021 цинк білий (пач 50шт). АРК ДЕТАЛІ 10 років на ринку України — ми є як постачальником, так і виробником запчастин та аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 8.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Покриття | Цинк білий |
| Код запчастини | 7N08-2 |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 9021 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴/упаковка







